Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Hľadám niekoho,kto mi bude napomáhať von z mojej závislosti

  • pirohy
Viac
pred 8 hodinami 8 minútami #4415 od pirohy
Anog, KOMU NIET RADY , TOMU NIET ANI POMOCI !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 14 hodinami 26 minútami #4414 od anog
Gratulujem, ja som zas vydrzal len 2 dni, nastastie som sa dostal na 920 v + . Teraz chcem vydrzat do 1.5. A nasledne cely maj byt cisty. Viem ze uz nechcem zazivat ten pocit prehry takze snad vydrzim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 1 dňom 9 hodinami #4413 od pirohy
Maiky ,
aj prezradíš tým ,ktorých chceš inšpirovať čo robíš na ceste k cieľu a teda k trvalej abstinencii od akéhokoľvek hazardu? Prečo aj teba teší a motivuje dobrý pocit zo zlepšujúcej sa finančnej situácie a až potom pocity z pomaly sa zlepšujúceho zdravia ? Držím palce a odporúčam nepremotivovať sa z čiastkového úspechu a eufórie ,lebo si ešte vždy len na začiatku nekonečnej cesty za trvalou abstinenciou na ktorej nie je už dôležitý cieľ ,ale to , čo na tejto ceste k cieľu robíš každý jeden deň ........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
Viac
pred 2 dňami 3 hodinami #4412 od Maiky
Dami a páni, tak dnes je to 103dni bez hazardu, nerátam to len mi vybehlo oznamenie dlho som tu nebol, sem tam sa ozvem, snáď niekoho inspirujem,moja finančná situácia sa začína zlepšovať čo ma hrozne teší a motivuje k ďalšej ceste a abstinencii,začínam sa cítiť hodne dobre.Pekny deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 dňami 8 hodinami #4411 od pirohy
Anog ,

tebe tu radiť ako von z tvojej závislosti je asi takým niečím ako hádzanie hrachu na stenu ! Tvoje slová sú len prázdnymi frazami a činy sú len klamstvami s ktorými čím ďalej tým viac prepadáš tvojej závislosti a teda chorobe ! Uvedomiť si a pochopiť znamená že myslíš nad sebou samým a problémami ktoré ti spôsobuje tvoja choroba . Ale podľa toho ,čo tu predvádzaš o žiadnom myslení sa hovoriť nedá a ty žiješ spútaný v okovách tvojej závislosti ,ktorá si robí s tebou to ,čo sa jej zachce ! Ty aj tu jednoducho hraješ sám so sebou nebezpečnú hru ,ktorá sa mení na tragikomédiu a baladu !!! Tebe v podstate ani nejde o tvoje zdravie a zdravú budúcnosť ,ale len a len o to .by si si sám zo seba len srandu robil ! Závislý človek ,ktorý si uvedomil a pochopil predovšetkým CHCE ! Ale ty ešte vždy nechceš .lebo tvoje čím ďalej tým väčšie MUSÍM vyhráva nad tebou a nedovolí ti ináč myslieť a konať ! Ak by si skutočne CHCEL tak silno ako MUSÍŠ ,tak by si už dávno s mobilom hodil o stenu a sedíš u odborníka na závislosť ,alebo medzi tebe rovnými v psychiatrickej liečebni ! Ale ani jedno ani druhé ťa ešte nenapadlo a tak si aj tu hráš len svoju hru s ktorou chceš oklamať nie len seba ,ale predovšetkým tvoje okolie ,ktoré ti ale už dávno neverí ,lebo si aj v ňom už dávno stratil dôveru ! Nuž tá sa ale získava naspäť najťažšie aj preto lebo té ktorých si nie raz nie dvakrát sklamal ťa poznajú lepšie ako ty sám seba a jednoducho ti neveria! A robia veľmi dobre ,lebo oni už nechcú počúvať a zažívať tvoje doslova žvasty - klamstvá a len prázdne slová o ničom ,ale očakávajú naplnenie tvojich sľubov premenené na skutky ! A toho samozrejme nie si schopný ,lebo ty ešte vždy NECHCEŠ ,ale len MUSÍŠ ......a to aj preto .lebo sila aj tvojej závislosti je oveľa silnejšia ako tvoje identické JA a tvoje TY sa len za niečo schováva a hra samozničujúcu hru!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 4 dňami 5 hodinami #4410 od anog
Ja viem, len by som potreboval nejaky plan jak tu zavislost zastavit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 4 dňami 10 hodinami #4409 od pirohy
Anog ,

ešte vždy si absolútne nič NEPOCHOPIL a a ani žiadne UVEDOMENIE sa nedostavilo !!! Zase si sa celý mesiac bavkal a prepadával tvojej závislosti ,ktorá si s tebou robí čo sa jej len zachce !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 5 dňami 2 hodinami #4408 od anog
Tak prešiel mesiac a bohužial z 1900 v + som sa dostal na 620 v + ale uz som bol 3x na chvilu -700 takze si uvedomujem ze mam seriozny problem. Navyse som vcera zistil ze moj otec co mal dlhy tak hraval automaty takze dost silno to na mna zaposobilo a viem ze nechcem dopadnut ako on. Davam si teraz ciel vydrzat do konca aprila a potom cely maj dat bez

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
Viac
pred 1 mesiacom 6 dňami #4394 od Maiky
Nejde o výhru ide o to prestať hrať, veľa šťastia ti prajem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 1 mesiacom 1 týždňom #4393 od pirohy
Anog ,

tvoje slová nemajú cenu ani diery z pereca !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 1 mesiacom 1 týždňom #4392 od anog
Bohuzial zas som zlyhal dostal som behom mesiaca na 700+ ale nastastie predvcerom ma relaps dostal na 1900 v pluse a teraz som odhodlany uz nedat ani cent. Ozvem sa za mesiac ako som dopadol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Luke44
  • Autor témy
Viac
pred 1 mesiacom 1 týždňom #4391 od Luke44
Tak prvý malý krok som dosiahol, vyplatil som všetkých kamarátov,začal som splácať aj blízkym,je to niečo cez 3 mesiace,čo trvá moja abstinencia. Nebudem klamať,s neminutými peniazmi,sa niekoľkokrát ohlásilo silné nutkanie zahrať si,ale k ničomu nedošlo. Chuť zahrať potom opäť odišla, momentálne som dlhšiu dobu nemal pocit chýbajúceho pokušenia,ale viem,že príde a bude chodiť celý život. A ja s ním budem bojovať,dufám,že úspešne. Ozvem sa opäť s nejakým dlhším časovým intervalom alebo keď budem mať potrebu niečo napísať. Pekný deň všetkým.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 1 týždňom #4377 od pirohy
Anog ,

iste si nič nevyhral ,ale zase si len prehral kus tvojho veľmi slabého JA ,ktoré ťa čo nevidieť zase len sklame a ty budeš opäť bližšie ku dnu morálneho bahna z ktorého sa len veľmi ťažko vyhrabáva a vydáva sa na cestu k trvalej abstinencii ! Tvoje pokusy a omyly ťa v tvojom boji s tvojou zákernou chorobou iste nikdy neprivedú do tebou vytúženého cieľa , ale spravia z teba len ľudskú trosku ,ktorej sa už nebude dať pomôcť ...............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 2 mesiacmi 1 týždňom #4376 od anog
bohuzial zlyhal som, tuzba po zatoceni bola silnejsia avsak nastastie som dosiahol poslednu velku vyhru a koncim s bilanciou 1500 v pluse, takze ked uz teraz zlyham tak najdem odbornu pomoc, napisem za mesiac ako som dopadol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 2 týždnami #4374 od pirohy
Maiky ,

ak chceš v počiatočnej fáze uvedomenia si a riešenia tvojho problému čo najviac pochopiť, čo sa s tebou vlastne deje ,tak musíš a mal by si vedieť aj to ,čo sa deje a odohráva v tvojom vnútri a aké sily teba a tvoje myšlienky to vlastne ovládli a ovládajú ! Tvoje myslenie a myšlienky sú niečím a niekým ovplyvňované a nie sú to myšlienky tvoje ,ale toho ,kto ťa ešte vždy ovláda ! A hovorí sa im nanútené myšlienky ! Ako je vidieť ,tak ty si ešte vždy pod ich tlakom a nedokážeš ich ešte vytesniť a myslieť a rozmýšľať nad tým ,nad čím chceš a dokonca si pripúšťaš ,že oni ťa budú vždy ovládať ! Ale o tom nie je cesta k abstinencii ,ale predovšetkým je o zmene myslenia a schopnosti ,každú jednu nanútenú myšlienku doslova pochovať už v jej zárodku a nedovoliť jej aby si jej venoval ,čo i len jednu sekundu ! Hovorí sa , zíde z mysle zíde z rozumu ,ale pri tom treba vedieť ako čo najskôr a najlepšie spraviť reset v hlave takým spôsobom ,aby sa nanútená myšlienka nedostala pred myšlienky tvoje ! Ale toto je aj na tvojej veľmi dlhej ceste smerujúcej k cieľu a trvalej abstinencii ešte len v počiatočnom štádiu a každý jeden deň budeš musieť pracovať na veľmi veľa veciach ,aby si sa každé jedno ráno prebúdzal do krásneho a čistého dňa.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top