Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

RADA PRE VSETKYCH

  • Warrior
  • Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #128 od Warrior
RADA PRE VSETKYCH bolo vytvorené Warrior
Moj pribeh som uz napisal na tomto fore kto chce si moze precitat :) Bojovat s tou vasnou je to pliaga psychologicky postavena..LIMITOVAT hranie NESTACI je to len odialovania padu a je to nieco ako nikotinova naplast len ktora praskne. . . Seknut s tym nadobro a casom to odide samo..Lutujem len mojej vyhry prvej...a mojich velkych oci..Nastastie o gamblerstve sa neda hovorit u mna...Na hranici som uz bol a na kolotici riadnom...Najtazsie je zacat a zobudit sa zo sna...NATOM NEVYHRAVA NIKTO A Z DLHODOBEHO HLADISKA JE NEMOZNE BYT ZISKOVY NATOM...A pri hrani ani nejde o peniaze ale o ine...Kto zazil vie o com hovorim...Vo volnom case ktory by inaksie bol v herni zahodeny sportovat,behat,boxovat a energia sa vybije...Cely hazard je pliaga svinska ktora vtahuje a tym ze tam chodite si davate len jed do zily ktory vas nici zvonku aj zvnutra...Staci len nehrat...NIKDY NIKTO NEVYHRAJE NATOM..Ten vyhraje kto prestane s tym..Na hocijake blbosti sa minaju peniaze cize kolko ste prehrali to nic,uz nedajte viacej a nepadajte v tom az na dno..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.052 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top