Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Môj manžel gambler

  • Jana
  • Autor témy
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #343 od Jana
Môj manžel gambler bolo vytvorené Jana
Dobrý deň,
ani neviem, ako začať. Manžel ma klame od začiatku manželstva t.j. osem rokov. Stále nám chýbali peniaze na účte, neskôr som zistila, že má kopu pôžičiek i z bank. ale i nebank. subjektov. Už xx-krát som chcela odísť, no kvôli našej dcére mi je to veľmi ľúto, keďže má s ním skvelý vzťah. Vždy keď som prišla na niečo, naprv boli vyhrážky, že ma do toho nič nie je, vraj on to všetko spláca a potom ma prosil, že s tým prestane, aby som neodišla a dala mu ešte šancu. I napriek tomu, že má stále dlhy, sme si dokázali kúpiť byť na hypotéku. No najnovšie som zistila, že mešká so splátkami hypotéky a neplatí ich tak ako by mal. Som z toho hrozne zúfala, v poslednej dobe sa neustále hádame. O týchto problémoch vedia už aj svokrovci (majú rovnaký problém aj s druhým synom). Neraz mu tiež pomáhali pri splácani dlhov. Ako som včera zistila, manžel si k ním stále chodí požičiavať peniaze na neznáme účely. Manžel vraví, že už nehrá na automatoch, ale i napriek tomu, že sme sa dohodli, že nebude ani tipovať v stav. kanceláriach tak to stále robí. Mám pocit, že na všetkom na čom sa dohodneme neplatí ani jeden deň. Má takýto život s gamblerom význam? Môžem veriť, že sa to niekedy zmení? Poradte mi prosím, na koho sa môžem obrátiť? Bývam v Košiciach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top