Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

vedia vôbec hovoriť pravdu?

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 12 rokmi 5 mesiacmi #1460 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Eer,
prajem vsetko najlepsie na novej krajsej,stastnejsej a predovsetkym zdravsej ceste zivotom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • eer
Viac
pred 12 rokmi 5 mesiacmi #1457 od eer
Odpoveď od eer na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Je to už takmer rok, čo som sem pridala túto tému... A výsledok? Vrátil sa z liečenia a klamal ďalej, podvádzal a hral, pričom sa mi stále díval do očí a prisahal, že to je dobré. Zašlo to až tak ďaleko, že ma okradol o peniaze a napriek mojej všemožnej snahe zničil absolútne všetko. Tak som ho vyhodila z bytu a časom aj zo života. NIKDY SOM NEUROBILA NIČ LEPŠIE!!! MALO TO BYŤ UŽ DÁVNO! Darmo sa budeme tváriť, že im treba pomôcť- nie netreba, treba chrániť seba samého. Teraz žijem pekný, pokojný a láskyplný život. To odporúčam všetkým! S pozdravom eer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • kika
  • Autor témy
pred 12 rokmi 5 mesiacmi #1456 od kika
Odpoveď od kika na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Nie,nevedia.Moj muz je hrac,mal prihlasku do B.B.Ale,bohuzial uz nestihol nastupit.Pytam sa sama seba,ako mu pomozem?Momentalne som ho vyhodila z domu,lebo zivot sa nam rucal.......nemusim pisat dalej.Vsetci vieme,aky zivot s hracom je,alebo nie je.Obetovala som mu moje najkrajsie roky,mame dve zdrave deticky a velku bolest v srdci.Keby som mohla dychala by som za neho........Lubim ho nadovsetko,ale........Takze momentalne on je u svojej mamy a povedal,ze si musi vela veci uvedomit a dat hlavu dokopy.Ako rada by som tomu verila.Neviem,ale zda sa mi,ze nas vztah teraz ked nie je doma vychladol az zamrzol.Ked sa vidime raz do tyzdna,koli detom,lebo si chodi pre ne,tak sa bavime ako dvaja cudzi ludia.Som z toho zufala,neviem,ci je to normalne.Ahojte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ŠTEVO242Ahoj zúfalá.Všetky klamstva
  • Autor témy
pred 12 rokmi 5 mesiacmi #1455 od ŠTEVO242Ahoj zúfalá.Všetky klamstva
Odpoveď od ŠTEVO242Ahoj zúfalá.Všetky klamstva na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Ahoj zúfalá.Všetky klamstva,podvody, manipulácia a podobne to je podstata gamblerského života.Gamblerstvo je vysoká škola klamania.Bohužiaľ na to doplácajú naší blízky ktorí nás ľúbia. Ja som takto žil skoro 16 rokov.Teraz abstinujem skoro tretí rok.Ano,veľmi my pomohlo liečenie v BB.Môj názor je že bez liečby by som abstinoval tak pol roka,možno rok.To je hrubý odhad.No žiadne liečenie nieje čarovný prútik.Abstinencia je zisk z výkonu.Ak sa nebude chcieť zmeniť tvoj priateľ,manžel, Ty mu nepomôžeš.Môžeš ho motivovať:daj mu jasne najavo ako si to predstavuješ,daj mu ultimátu-"Buď ja alebo hazard"!,choď s ním k psychológovi.S ním priamo do vnútra,nečakaj niekde v čakárni.Nech ti povie celú pravdu a buď pripravená na horší scénar.Väčšinou je to horšie než spoluzávislý očakáva o čom už vie a čom iba tuší.Ale hlavne mysli na podstatnú vec, že stále je možnosť svoj život zmeniť a nikdy nieje neskoro.Odborné psych.ambulancie sú v každom meste.Tam Vás už nasmeruju.Liečebňa vo Veľkom Záluží a na Prednej Hore je tiež pre liečbu gamblerov, aj keď má odlišný systém liečby ako bol v BB.Hlavne je ako prvé navštíviť najbližšieho psychológa vo vašom meste.Samozrejme s partnerom.Ak mu za to stojíš tak neodmietne.Je to sice náročná jazda, no ak ju porovnam s jazdou na kolotoči-GAMBLING je to pohoda.Stále sa dá vystúpiť a ísť správnou cestou.Tak sa drž a nebuď zúfalá.Števo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • zufala
  • Autor témy
pred 12 rokmi 5 mesiacmi #1454 od zufala
Odpoveď od zufala na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
presne, je to tak, klamu stale, a najviac trpy vzdy ta druha strana, ten co klame a hra to tak nevnima, strasne lutujem ze takeho cloveka poznam a lubim, asi som este blbsia ako on... Neustale klamstva, zamotavanie sa do nich. a uz ani liecenie nieje, v banskej to rusia, a v ba su asi len sedenia s psychiatrom, alebo viete aj o niecom inom? :-((((((

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • eer
Viac
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #1068 od eer
Odpoveď od eer na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
pýtal si peniaze na nájom (ktorý mi dĺžil) od viacerých členov z rodiny a každému povedal niečo iné. Ja som sa to dozvedela a povedala som mu, že to od nich viem, tak sa ešte hral na blbého, že nevie v čom je problém, lebo nikomu neklamal, čím teda klamal priamo aj mne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1036 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
v com ta oklamal? ako to potom vysvetlil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • eer
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1033 od eer
Odpoveď od eer na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
presne tak! Tváril sa ako absolútne poučený a zmenený človek s výbornými výsledkami z liečenia... samé bla, bla, bla...klame ďalej..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1029 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
ak Ti sravne rozumiem, on Ta klamal aj po navrate z liecenia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • eer
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1028 od eer
Odpoveď od eer na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Celé gamblerstvo a klamstvo je úplný hnus!!! Ten čo som ho "poznala" sa vrátil z liečenia s pocitom víťazstva a chŕlil múdre poučky ako z veľkej knihy a aj tak to bolo celé nanič... Lebo klame ako malý 5 ročný sopliak- bezdôvodne. Takže som ho zvozila ako malé decko s tým,že som ho nútila povedať mi aspoň jeden dôvod prečo nepovedal pravdu a prečo klamal.Samozrejme, že nevedel... Tak som mu povedala, že s ním pôjdem k psychiatrovi. Budem trvať na terapii patologického klamstva a tiež, že ak zistím jedno klamstvo, tak ide z domu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • starymatroz
  • starymatroz-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #842 od starymatroz
Odpoveď od starymatroz na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
vieš je ťažké hodnotiť niekoho koho nepoznám osobne,takže môžem vychádzať iba z toho čo som ja prežil ako gambler a čo sa na mňa nalepilo za sedem rokov čo som chodil pravidelne na kluby závislákov v Ba.tam sa odporúča aby závislý minimálne 2-3 roky nerobil žiadne vážne rozhodnutia,napr.že sa ožení, ako ja a samozrejme tak som aj dopadol,alebo zmena zamestnania bez riadneho dôvodu...závislí veľmi často utekajú do vsťahov,do sexu a pod...no najprv sa musí stabilizovať. a čo sa týka ostatných vecí,poznám závislých ktorí sú seriózni,no aj takých ktorí ako sa hovorí: síce abstinujú ale svine zostali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • eer
  • Autor témy
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #839 od eer
Odpoveď od eer na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
Ahoj! Je fakt zaujímavé, čo si mi napísal, lebo je to presne to, o čom som hovorila. Ale neviem čo mám hľadať medzi mojimi vlastnými riadkami... Viem len to, že ma nielenže strašne sklamal- lebo recidíva je síce možná a dá sa čakať,ale že ma bude až takto klamať a nič čo povie nie je pravda, tak to ma položilo. Ublížil mi a to vedome a preto som potrebovala vedieť, či sa dá zbaviť klamstva. Ale z Tvojich riadkov som pochopila, že nie..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • starymatroz
  • Autor témy
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #836 od starymatroz
Odpoveď od starymatroz na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
ahoj, je to zaujmavé sledovať ako si závisláci nahovárajú že keď sa vyliečia čo všetko dokážu, akoby si chceli zasa tak ako keď hrali dokazovať že sú najlepší či už v hraní alebo abstinovaní. žiadna skromnosť,vždy naj.veď ja im ukážem.keď som hral tak som nemal peniaze na dobré jedlo alebo napr.foťák ale iba na hru. držková za tri koruny a 1000 sk do automatu, a samozrejme veľké sny ako keď vyhrám všetko napravím.ak môžem doporučiť prečítaj si aj sto krát čo si napísala a snaž sa pochopiť čo si napísala medzi riadkami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #834 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
hra a klamanie idu ruka v ruke. hrat bez neustaleho kolobehu klamstiev sa inak ani neda....
pravda a zivot v nej je jednym z pilierov abstinencie.
preto verim, ze vas partner sa po liecbe bude o teto pilier pevne opierat.
z vlstnej skusenosti viem, ze zivot v klamstve bol pre mna uzasne tazivy a rozladal akykolvek pokoj v mojom vnutre...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #832 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:vedia vôbec hovoriť pravdu?
eer,
klamanie je jednym zo sprievodnych znakov zavislosti,je to neodstranitelny symptom tejto choroby! Ale ak sa podari zavislemu dospiet do stadia abstinencie,tak tieto symptony pomynu,hoci nie je vylucene,ze v nom nezostavaju tak isto ako aj samotna zavislost!Tak, ze sa zavisli stava nielen abstinujucim gamblerom,ale aj klamarom!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top