Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

frustrácia

  • snaper30
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #69 od snaper30
Odpoveď od snaper30 na tému Odp.:frustrácia
Ahoj Igy,pise snaper30 alias Juraj,som velmi rad,ze si napisal na nehraj.sk a aj to,ze abstinujes a drzis sa,aj ked ta trapi,ze uz mesiac nemozes zohnat robotu,ale nevzdavaj to,o tomto to je,prekonavat tazke situacie a je super,ze dokazes povedat blizkym o vsetkom a hlavne o tvojom nutkani na hru,to je obrovsky pokrok,ja som to nedokazal,ale viem,ze to tiez urobim ak to na mna pride,lebo CHCEM,a tiez som rad,ze ides na klub a mozno sa tam aj stretneme,keby nieco,mas na mna cislo,pokecame atd,nezabudaj,ze stojim pri tebe a vzdy pomozem,ved sme priatelia a abstinujuci gambleri,takze zatial sa drz,ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • igi
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #64 od igi
frustrácia bolo vytvorené igi
Ahojte, som hrac po liecbe ktoru som ukoncil tesne pred Vianocami...bol som plny sily a optimizmu a mozem povedat ze stale pocitujem obrovsku zmenu v nazoroch, chapani a vnimani a rieseni problemov spojenych s mojou zavislostou...zakladnym kamenom pre mna po odchode z liecebne bolo najst si pracu o ktoru som pred liecenim ani len nejavil najmensi zaujem samozrejme predstavoval som si ako vobec nebudem pracovat a ze sa predsa uzivim gamblingom...dnes je uz tomu ale viac ako mesiac a mne sa napriek velkej snahe stale nedari najst pracu hoc nemam takmer ziadne poziadavky az na to ze to nemoze byt praca kde pridem do styku s hotovostou ale to je skor nevyhnutnost ako poziadavka...2 ponuky ktore som zatial mal som musel odmietnut prave z dovodu ze by som dennodenne prichadzal do styku s obrovskou hotovostou...v minulosti sa uz stalo ze som v takejto praci zlyhal a peniaze spreneveril....problemom vsak je ze z tejto ako to ja uz pomaly nazyvam bezutesnej situacie zacinam pocitovat frustraciu a znechutenie...druha vec je ako to uz u gamblerov byva ze som popretrhal tolko vazieb a zbural tolko mostov ze mi neostali alebo to aspon tak citim takmer ziadny priatelia a ti ktori ostali su prinajmensom 1000mil odtialto a teda chybaju mi priatelia s ktorymi by som mohol niekoam zajst alebo len tak pokecat alebo robit cokolvek len proste nebyt sam...to je ono pocit samoty...no a dostanem sa konecne k veci a to ze posledne dni mam myslienky na hru ktore sa mi dari odvracat a povedal som o nich aj blizkym co je vobec po prvykrat co som to spravil a tak isto som sa tento tyzden rozhodol ist na klub ...myslim ze tieto myslienky su do znacnej casti podmienene prave tymi dvoma faktormi ktore som spomenul a prosim vas o nejake rady alebo sposoby ako ste podobnu situaciu riesili...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.469 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top