Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.

  • Jaro
pred 15 rokmi 1 mesiacom #179 od Jaro
Chalani dakujem vam za rady urcite s tym mate viac skusenosti dam si poradit a držim sa stale! Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ginera
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #178 od ginera
Odpoveď od ginera na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
Ahoj Jaro. no závidím ti ako si veríš na to že ešte len tri mesiace abstinuješ. nemyslíš že je to málo ešte na to aby si pokúšal a nosil pri sebe väčšie obnosy penazí?!teší ma že sa držíš a verím že to pôjde aj tak dalej , ale načo dráždiť hada bosou nohou?málo bolesti tebe tvojim blízkim si spravil?! nezabúdaj na to všetko o čo ťa automaty pripravili a nepolavuj vo svojich zásadách. to peklo čo si si kvoli nim prežil už nechceš zažiť, tak bud opatrný vo svojom "rozlete"ja síce abstinujem ešte len dva mesiace- no nepokúšam šťastie a stále dávam korunky svojej priateľke a vôbec mi to nevadí. pokojne spím a hlavne nemám vôbec žiadny dôvod ísť hrať a nie pokúšať šťastie keby som mal peniaze pri sebe. na to je ešte príliš skoro a všetko má svoj čas. držím ti palce aby si vydržal v tom čo si začal no nepolavuj. automaty sú velmi silné lákadlo a nie je radno ich podceniť. drž sa. s pozdravom ľuboš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #177 od woland
Odpoveď od woland na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
Ahoj, Jaro, aj ja som Jaro, aj ked mam na tomto serveri nick woland, ale na tom az tak nezalezi, len ma obcas zamrazi, ze by som pokojne takto mohol pisat aj ja pred niekolkymi rokmi. Tiez sa mi darilo (ako som si naivne myslel) nehrat bez liecenia niekolko mesiacov (raz doknca rok a pol). Ty, ako si napisal na zaciatku, si po dvoch dnoch z liecenia odisiel. Prepac, ak sa mýlim, ale zo vsetkych tvojich odkazov na tejto stranke mam pocit, ze to nezvládas az tak dobre, ako sa snazis presvedcit svojich citatelov, a zaroven s nimi tak trochu aj seba. Naozaj by som bol rad, keby som sa mylil a v podstate ti drzim palce, ale zo svojich vlastnych skusenosti (a tie su u hracov az zarazajuco podobne...) viem, ze niekedy som sa este zo zotrvacnosti hral na nehrajuceho frajera, aj ked som si uz v kutiku duse pripravoval svoje malicke zdovodnenia pre buduce hranie. V com vidim problem? Uz od troch tyzdnov kricis do celeho sveta: "Stale nehram!" Ale ak si bol aspon na jednom klube, vies, ze tam chodia hraci, ktori nielenze nehraju (ako ty), ale abstinuju uz niekolko rokov, niektori aj 14-15. A nie su si sebou taki isti ako ty, opat ta citujem: "Naozaj, ked clovek chce, tak to ide." To co hovoris je pravda, ked clovek chce, naozaj to ide a nemusi sa to az tak hlasno hovorit. Pises, ze to obcas na teba pride, ale odolavas. Mozno by bolo lepsie namiesto tych frajerskych reci ako "uz tri tyzdne (alebo tri mesiace) nehram" napisat, ale uprimne, ake to je, ked na teba pridu tie "chvile", co vtedy citis, najma ak v tej "chvili" mas pri sebe viac penazi (ci je to naozaj tak lahke, ze naozaj "mozes nosit dokonca viac penazi". Na mna keby take chvile prisli, urcite by som nemal pocit, ze mozem nosit pri sebe akekolvek peniaze. Nielenze mimoriadne riskujes, ale este sa tym aj vystatujes.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Jaro
pred 15 rokmi 1 mesiacom #176 od Jaro
Tak ludia ako sa držite? to som ja Jaro. Stale nehram! Su chvile ked to na mna pride ale odolavam. Uz to bude viac ako 3 mesiace. Nemam problem nosit dokonca ani viac penazi. Venujem sa hlavne rodine praci a zalubam. Omluvam sa ze som nedal o sebe dlhsie vediet. Držim velmi palce vsetkym ktorí chcu prestat z hazardom. Naozaj ked clovek chce tak to ide!!!!! JARO

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Jaro
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #99 od Jaro
Ahoj Jurko! Som velmi rad, ze si dal o sebe vediet. Viem, ze teraz ti zacinaju dalsie problemy a riesenia. Velmi ti drzim palce a dufam moc ze sa hazardu uz nechytis. Pozdravujem Tvojho Ocina. Povazujem ta za velmi inteligentneho.Verim ze sa najde riesenie ako dalej. Tak sa drz! JARO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jana
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #98 od jana
Ahoj chalani,
je super ,že sa držíte zubami nechtami.Ja som doma len pozorovatelom tohto problému a snažím sa ho ovplyvniť, ale riešenie nie je na mne. Poviem vám len tolko. Korunky sa dajú využiť v zivote na vela velkych i malych krasnych veci a preto vytrvajte vo svojom usili a prinesie vam to radost a hlavne pokoj v dusi.Vrati sa vam to cez uznanie od vasich blizkych, ktori stale dufaju a nevzdávaju to .Tak ako aj ja .... mna vase uspechy tiez posilnuju.
Jana

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • snaper30
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #95 od snaper30
Odpoveď od snaper30 na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
Ahoj Jarko,pise Juraj,kedze si pamatas mojho ocina,tak si isto pamatas aj mna,ved si bol na lieceni tie dva dni so mnou,ja som liecbu dokoncil,bol som tam 9 tyzdnov,bez liecby by som dneska bol uz mozno pod zemou,mam strasne velke problemy,mozno alebo lepsie povedane isto idem este na nejaku dobu do resocu a uvidim,teraz som doma,minuly tyzden som bol v B.B a zajtra idem mozno tiez,som rad,ze ta nastartovala rodinna terapia s mojim ocinom,som rad,ze sa ti dari,ak nieco cislo na mna mas,tak sa ozvi,drz sa a abstinuj!!!s pozdravom Juraj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ginera
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #89 od ginera
Odpoveď od ginera na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
ahoj Jaro aj mne to pomáha ked si tu píšeme tieto problémy.jaro držím ti palce aby si to vydržal už navždy a nikdy už ťa viac nepohltil ten ošial. dokážeš to- ved je to pravda peniažky idú do ničoho a sú len z toho samé problémy. ja som síce nikdy nebol na liečení ale toto peklo poznám. zajtra bude týžden čo som hral naposledy a boli od vtedy chvíle že som nad tým uvažoval ale povedal som si už dosť a ozaj čím viac času prejde tým to je slabšie- chuť ísť hrať. držím palce aby to dokázali všetci.ĽUBOŠ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Jaro
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #88 od Jaro
Janka v prvom rade som naozaj chcel s tym prestat. Ono je velky rozdiel chcet alebo chcet len aby sa nepovedalo, ze nic nerobim proti tomu. Nie je to lahke naozaj s tym prestat! Ale ked som prekonal prve silne pokusenia, tak tieto ostatne su slabsie a slabsie! Je mi jedno ci mi niekto veri alebo nie ale nehram!!!!! Neviem si ocenit ako kludne spavam, aj ked ma velmi trapi kolko penazi som uplne zbytocne nahadzal do nicoho,a zobral som si 5.rokov zivota. Skor mam teraz taketo myslienky. Velmi drzim palce kazdemu kto chce prestat s nezmyselnym hazardom. Dakujem vsetkym ktory sa zapajaju do diskusii. Velmi mi to pomaha! JARO

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jana
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #87 od jana
Jaro,
co Ta nastartovalo, aby si začal so sebou niečo robiť? Je to asi u každeho ine a u každého to trvá inú dobu, že? Výčitky, výhrážanie, nadávky zrejme nepomôžu. U každého je to dno inde.
jana

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • luboš
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #86 od luboš
Odpoveď od luboš na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
ahoj ja ti dakujem za radu a viem že by som to mal spraviť aby som sa ešte viac do toho nenamočil a aby som mal ešte vôbec cestu späť do života pokial by nebolo úplne neskoro. ale na druhej strane nemám úplne falošné dôvody tam neísť. vieš som zamestnaný a ked prídem o prácu nemal by som z čoho zaplatiť pôžičky čo som si narobil v bankách a u priateľov. asi si myslíš že aj tak výplatu prehrávam ale nie je to tak vždy. u mna je to silné vtedy ked mám väčší obnos penazí pri sebe a nemám pri sebe človeka pri ktorom viem že keby bol so mnou tak tam nejdem. a z výplaty sa snažím aspon čo to poplatiť aby som nemal už úplne vážne problémy. teraz som hral naposledy vo štvrtok a odvtedy som mal aj nejaké eurá pri sebe a prekonal som sa pričom ma to strašne potešilo a dalo väčšiu chuť stým prestať a hlavne mi to zdvihlo sebavedomie a aenergiu aj napriek tomu že som v tom riadne namočení. ale čím viac takýchto nikdy a ozaj to tak bude o to viac cítim že to dokážem. dakujem ti za radu a som rád že som našiel túto stránku kde sú ludia čo si podobné peklo zažili a vedia o čom to je. ešte raz dakujem a všetkým držím moc palce aby vydržali a nikdy ich už táto vášen nepohltila.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • igi
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #84 od igi
ahoj Lubos pises ze nevies ako sa toho zbavit a ze si bol 2x na komunite takze moja odpoved je ze ty poznas riesenie svojho problemu len sa z nejakych dovodov nechces k nemu odhodlat...tym rieseniem ci skor prvym krokom k zmene je nastupit na tych 7 tyzdnov do BB alebo aj niekde inde to uz je na tebe, Bystricu ti vsak odporucam z osobnej skusenosti...pises aj, ze sam uz nevladzes, prave tam najdes ludi ktori ti su schopni a ochotni pomoct, ludi ktori budu presne rozumiet tomu co prezivas lebo sami zazili to iste alebo to iste v ruzovom ci modrom resp. o tom maju odborne znalosti a takisto dlhorocnu prax...skus nehladat falosne dovody preco tam neist a ked uz nie pre seba tak skus tento krok zo zaciatku urobit pre tych ludi o ktorych pises ze im nechces uz nicit zivoty...drzim palce aby si sa spravne rozhodol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • luboš
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #83 od luboš
Odpoveď od luboš na tému Odp.:Vratil som sa po 2 dnoch z BB a nehram.
ahoj volám sa luboš som strašne šťastný že nehráš a dúfam a želám ti aby si sa k tomuto šialenstvu už nikdy nevrátil. ja som aktívny hráč a neviem ako sa mám toho zbaviť. bol som aj 2 krát na komunite no nikdy som nezostal na liečbe po dobu 7 týždnov. prosím porad mi čo a ako dalej- sám už nevládzem a nechcem ničiť životy daších ľudí kvoli mojej závislosti,prosím dajte ma na správnu cestu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jaro
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #68 od jaro
Bohuzial ked Michal sám nechce nema nikdy sancu. Vela ludi si mysli ze to zvladnu kontrolovanou hrou,ale vobec to tak nefunguje! Nesmie zacat vobec a musi sa naucit ovladat. Sam to poznam co je to za zufalstvo. 2mesiace nehram a mam hlavne psychycky klud a spanok. A verte mi,nebolo to lahke s tym prestat a viem, ze som este ani zdaleka nevyhral tento boj.Sam sa divim ze to este stale docela bez nejakych problemov zvladam. A som stastny, ze to tak je!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jana
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #66 od jana
zaujala ma veta, ked som videl Jurkovho otca. Ja som Michlova mama na pokraji zúfalstva alebo už v nom. Po prebdenej resp prehratej noci sa ráno sz
syn nedokáže sám zobudiť, dokonca si nenatiahne budík, vednačo, je mu to jedno, že má skúšku v skole a potrebuje ju urobiť. Raz som si vzala dovolenku, ale neprinútila som ho vstať aísť do školy. Vidím, že padá na dno a neviem ako na to. Ostaní v rodine síce pomáhajú, ale strácame silu.Porate, kto máte skúsenosť.
Jana

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 1.147 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top