Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

Potrebujem radu,pomoc

  • 10loli10
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #274 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ahoj Lenka:P ,...neozyvala som sa ,vypadol nam internet a cely tyzden nesiel.
U bnas je vetko v porisdku...zatial,...drzi sa! Som rada,ze sa konecne zpamatal a vie sam sebe rozkazat,ze uz tam nejde...viem ze mu to chyba,doma ked maly nie je,tak on cely cas presedi pri PC a hra sa....ale som rada radsej nech doma tuka ,ako v herni....,funguje to unas celkom dobre.;)no...a dufam,ze to dlho aj vydrzi!
Dufam,ze sa uz aj u vas nieco rysuje k lepsiemu.Ano...vsetko ma svoj cas,ale ho kontroluj,maj ho pod dohladom...uvidis co urobi toho 10-ho.,;) Len nezufaj,nerozculuj sa::cheer: ...presla som tym vsetkym...nerobi to dobre...len sama sebe robis zle.
Nechaj ho tak,mozno sa aj konecne spamata a bude to aj u vas vsetko v poriadku!
Drzim ti palce,Lenka!!!
Inac ja som z Lucenca

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #273 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Janka ako sa mate ?! je vsetko v poriadku ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #272 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
S tou kavou je to vyborny napad, no neviem odkial presne si :) janka, ja som na zaciatku tiez doverovala a neverila som, ze by ma mohol pre nieco tak klamat a vidis to...prvy polrok to bolo este OK, vystacil si so vsetkym, no od zaciatku tohoto rok to islo takym smerom dolu, ze sa nestacim cudovat. schmatlo ho to tak, ze sa zadlzil mozno ako 3 roky predtym dohromady. no neviem, kedy a ci sa z toho dostane. no verim, ze ano,,,keby nie, tak tu nie som - s nim. no kazdopadne vsetko chce svoj cas, ale ci mu budem verit tak ako predtym - to neviem, to chce velmi dlhy cas. S tym meskanim som na tom podobne ako ty, lenze ja to uz z nervami nevydrzim a voolam:laugh: potom je samozrejme nervozny, ze vyvolavam:P viem, ze to nema ziadny vyznam vyvolavat mu, kde je,,,aj tak by mi pravdu nepovedal, no nemozem si pomoct. takto si myslim, ze ho mam aspon trosku pod kontrolou :laugh: co je samozrejme hlupost, ale som trosku v tej domnienke;) no, skoncil sa mesiac, zacina novy, samozrejme sa vcera banky ozvali, dokazal mi to povedat, ze mu volali, zatial sa chova ako tak - s nervami, ale je to OK. horsie to bude 10teho, ked dostane vyplatu a hned v ten den bude cela fuc !:( ale co uz, hlavne, ze bude vsetko poplatene....no, romany by sme mohli pisat obeB) a ja dufam, ze ten koniec bude pre nas vsetkych kladny !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #271 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ahoj:)...som rada,ze si napisala ako ste na tom.Dufam,ze mu to vydrzi a konecne uz prestane aj on stym hranim.Mohol by sa uz aj on konecne spamatat.!To,ze sa hadate a vyvolavas to ty....no,u nas to bolo tiez tak.Zacalo to s automatmy a nase hadky skoncili vzdy uplne inde.:ohmy:.No teraz sa mame tak akurat...hrat prestal,ale tie nervy a ten strach,ze zas tam pojde,mam stale v sebe.Uz ked meska nahodou polhodinu,uz si myslim,ze hra.To je uz ta nedovera.:( ,nemozem si pomoct,ale mu neverim!...a mozno to tak aj dlho zostane.
Drzim ti Lenka palce,aby ste sa uz aj vy konecne ustalili!!!
Skoda,ze sme tak daleko od seba,mohli by sme zajst na kavu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #270 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ahoj Janka, dakujem Ti velmi pekne. Zatial nemam nic nove, drzi sa a nehra :) ale vela sa hadame, nielen pre automaty, ale aj ine veci. ale to sa hadam vyriesi. Vsetko to je spojene tymi klamstvami, tvrdi, ze neklame, ale cas ukaze, takze uvidime. No teraz musim priznat, ze tie hadky vyvolavam ja, automatov sa netykaju. ale to je jedno. uvidime, co bude, zatial nehra a dufam, ze to tak ostane. No blizi sa termin vyplaty a vsetkych splatok, takze uvidime ako to dopadne - poviem Ti, ked sa blizi 10teho v mesiaci som na nervy, lebo viem, ze bude nervozny atd.....no, musime to ustat, hadam bude lepsie ;)
Som rada, ze u Vas sa drzite !!!!! a tiez dufam, ze to tak bude uz navzdy !!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #265 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ahoj Lenka...ako sa mas?...ako to u vas ide?Zmenilo sa nieco?...vela na teba myslim:)
U nas je to zatial v poriadku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #262 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Tak Lenka,prestan sa uz onho starat!...staraj sa o seba,potrebujes to;) .Treba ho nechat tak ako je, nech sa skusi sam postarat o vsetko,mozno si casom uvedomi,co vlastne robi,ako ti ublizuje.Nemozes cely svoj zivot pocuvat tie jeho klamstva a zit v neistote a v dlhoch.Mozno ked pociti naozaj,ze ta straca,nebude sa mat nakoho spolahnut, tak sa spamata.Woland ma pravdu s tym terapeutom,mala by si za nim zajst a dat si to od neho vysvetlit.:)
Drz sa a ozvi sa mi ako to ide,budem rada;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #261 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Woland, pre toto sa chcem s nim stretnut - s jeho terapeutom - bez jeho vedomia, to mu poviem az potom. Uz sa dost naklamal aj jemu. Na 100% k nemu chodi, to viem urcite ! Byva kusok od nas a bola som pri tom, ked sa s nim dohadoval, no nabuduce si to skontrolujem pre istotu, ale viem,ze tam chodi, to mu zasa verim. A mam na neho telefon, takze mumozem kedykolvek zavolat. Ale ci sa rozpravauju otom, oc mi hovori , to neviem . Viem, ze mi klamal rozne veci, teda aspon co si myslim, ze mu akoze terapeut povedal, ale to musim prediskutovat s nim a dat seba i jeho do obrazu. Viem o vsetkych jeho dlhoch - aj som vedela, vsetko sme splatili pekne spolu, kontrolovala som vsetko. Lenze potom si pozical peniaze, co som ja uz nevedela a to robi dobru 1000,-EUR,. s tym sa mi priznal, az ked bolo zle. Tvrdi mi, ze s terapeutom maju vsetko spisane na papieri, vsetky dlzoby, tak to bolo predtym tiez. Dlzoby sa splatili, papier sa vyhodil, no teraz je novy a pekne dlhy, co neviem, kedy sa zahodi :unsure: ale to uz ja riesit nebudem, jeho dlzoby. S tym som uz skoncila ! Davam pozor len nato, co zaplatene musi byt! Ak si pozical od kamaratov a ti mu dali, tak uz velmi dobre vedia, ze ich nedostanu tak lahko spat - v dohladnej dobe, ale to je zasa ich problem, ak mu ich pozicali. Nabuduce tu chybu neurobia. Je pravda, ze je vyborny klamar a dokaze vsetko uplne otocit. Tvrdi mi, ze to co sa rozpravaju medzi sebou, ma zostat medzi nimi, takze sa moc nevypytujem, ale nasadil si mi chrobaka do hlavy, s tym, ze by to ten terapeut nikdy tak nepovedal..no, to si overim ! Vidis a kolkokrat som rozmyslala nad tym ako to moze povedat, ale nenapadlo ma, ze by mi mohol i v tomto klamat :angry: no, ma podmienky, ktore musi splnit, inak je koniec! Nebudem pocuvat klamstva do konca zivota ! Dakujem za radu !!! Cenim si to !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #260 od woland
Odpoveď od woland na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Lenka, si si istá, že k nejakému terapeutovi chodí? A ak áno, som si stopercentne istý, že tú radu s dlhmi (aby ti o nich nehovoril) si vymyslel. Nijaký rozumný terapeut by takú sprostosť nepovedal. Prvý krok k uvedomeniu si choroby je, že si hráč poctivo spočíta všetky svoje dlhy, dá to na papier a naplánuje si ako to splatí. A niekto mu s tým musí pomôcť. Niekto, kto bude robiť takzvanú finančnú kontrolu. On by už s nijakými peniazmi nemal prichádzať do styku. Všetko by si mala mať pod kontrolou ty, inak to nemá zmysel. Jednoducho ti klame a klame asi aj o tom, čo mu hovorí terapeut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #259 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
no janka, pomalicky som s tym zacala vcera. vecer ma velmi sklamal, dotkol sa ma a ranil a to za vsetko, co som urobila. povedala som mu, ze nech mi vrati poslednych 100 EUR, co som mu pozicala, lebo velmi dobre vedel, ze mu ich poziciavam s tym, ze ih budem potrebovat spat. ved aj ja musim z niecoho zit a mam tiez svoje potreby...samozrejme odovzdal peniaz v praci a peniaze neboli. tak som mu povedala, ze ich naozaj potrebujem, on ze ok, v piatok ti ich dam a mozes si ich minut na co chces...ja ze prosim ?? tak to bolo posledne, co mi povedal...tak on mne "minul" skoro vsteky peniaze a mne povie toto ?? tak to bola uz naozaj posledna kvapka - to ma ranilo a nikdy na to n ezabudnem. dnes som mu to povedala a dala aj patricne najavo...co to ma znamenat ? tak toto teda nie, nech sa pekne uvedomi a akymi recami ma uraza...najlepsie na tom, je ze nevie, cim ma urazil...tak to uz je uplne... :) to sa ma velmi dotklo a povedala som si dost. stacilo, nech sa stara sam o seba a svoje peniaze....uz ani koruna...takisto sa budem starat sama o seba, mam aj ja svoj zivot a vela veci, ktore som zanedbala a taktiez kamaratov, teraz nehadzem vinu na neho, ja som to sama chcela, byt s nim, lebo ho lubim a z lasky samozrejme, ale kazdy ma svoju hrdost a pohar lahko pretecie :( tymto ma velmi sklamal:( dokonca sa bojim nechat ho sameho, ked neviem kde je...ale to jevsetko sucast toho...v poslednej dobe som velmi vycerpana a i na jeho maminu to teraz dost doliehaci to vidi, to netusim...uz ani neviem, ci ma vobec lubi, i ked tvrdi ze velmi...ale to tu mozeme rozoberat dokola:laugh: normalne teraz uvazujem nad tym ako sa moze vsetko zvrtnut z minuty na minutu...chvilocku je dobre a potom zrazu nieco - hadka mozno len za blbost a ohen je na streche...mozeme pisat romany B) Januska, drzte sa !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #258 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ak to takto pojde u vas aj nadalej,tak to pojde len dolu vodou.:( Co to je za terapeuta...,ked si snim nevie rady?...ved ho podporuje aby ti klamal a blaznil ta...k comu toto vlastne vedie?No ja toto nechapem!:dry: Asi by si mu mala najst ineho.Neviem ako to vlastne ma naozaj fungovat,ale ja ked som bola za tunajsiou psychiatrickou,ktora sa zaobera touto zavislostou uz dlhe roky,tak ona mi hovorila,ze ak manzel bude chciet tak po dvoch-troch sedeni ho tam moze poslat.A ja si myslim,ze ten tvoj je uz naozaj v takom stadiu,ze by to potreboval a to cim skor!!!Som rada,ze sme sa k tomu mi nedostali,ale este sa to moze stat...este nie som si v nom ista!Neverim mu!!!Vela musi urobit ,aby sa to zmenilo!;)Vela razy ma sklamal...ach,je to tazke pre nas oboch,ale zatial je to dobre!!!Dufam,len ze to vydrzi!Za posledny polrok,som prezivala presne to co ty...mam o 9-rokov viac a bola som zviknuta chodit von,no prestalo to tak byt,lebo mal ine povinnosti,ved ten automat ho cakal...nikde sme nechodili,ja doma ako debil cakala nanho,kedy sa mu raci dojst domov a ked dosiel tak len hadky,vycitky ublizovanie si navzajom.Uz ked som naozaj chcele ist niekam,tak ked bol doma,tak sme spolu isli,ale samozrejme som musela ja vsetko platit,ved on taktiez nemal z coho.Ved som nevidela ani cent z toho co zarobil a dobre zaraba.ked chlapec potreboval nieco,nasluboval mu hory doly a nakoniec som bola ja ta co mu to dala.Zo vsetkym cakal namna,vedel a vie ,ze ja sa o vsetko postaram.Neviem,co pomohlo,ale ja som sa snim prestala bavit,chlapec bol na skolskom vylete tak som prestala nakupovat,nevarila som ,mala som vsetko prazdne,neprala som ved som nemala prach na pranie.Vsetky peniaze co som mala vlozila som si na ucet a povedala mu,ze nemam ani cent,nic nie je vyplatene,jednoducho nemam na nic!Ak je taky frajer nech sa postara.Trvalo mu to 3 dni kym sa spamatal.Jednu noc nebol doma presedel nedaleko od nas v jednej restike.A potom sa akoby zazrakom stalo to co sa stalo.Zacal hovorit...a snazi sa byt taky aky bol.Rovnake to uz ale nebude,ale da sa!!!:P A tie obavy,strach stres to mam a budem mat stale!!!
Neviem ci by u vas nieco take zabralo,ale skusit to mozes.;)...ved nikdy nevies...co zabere.
Ty musis mysliet aj na seba,nemozes sa zaoberat,len snim,trapit sa,ked sa neda,niet mu pomoci...mas zivot pred sebou:cheer: Skus sa venovat sama sebe,nechaj ho tak,mozno sa spamata,ved ta potrebuje!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #257 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
No skvele! Tesim sa spolu s Tebou B) No, neviem, ci pan terapeut ma postupy z knih alebo odniekail..hm...raz mu povedal, aby mi nehovoril ake ma dlhy, ze ma to bude len trapit, ale ved ja to po case zistim, tak naco ma balamutit ?:angry: niekedy tomu, co hovori nerozumiem vobec...dokonca mu hovori i to, ze nech si radsej poda tiket a pozera vysledky na teletexte a zahana cas ? hm...no, postupom casu to moze byt itak, ze jaj do kelu, nevyhral somidem si podat znova...a to tu uz bolo - nastastie v tomto ma rozum a nepoda viac ako za 70 centov...aspon nieco...dost ma pan terapeut vyviedol z miery, ked mu povedal, ze na liecenie este nemusi, ze nie je az v takom hroznom stadiu, ze sa to da zvladnut silou vole...no, tak to ma odrovnalo, pretoze si myslim, ze to uz malo ist na liecenie davno...no ale akoby si kamenom dohodil:huh: takze len tisko pocuvam a cudujem sa...mas pravdu janka..vies, kolkokrat som nad tym rozmyslala, ze co to robim ? ved nikam nechodime, stale na tie iste miesta u nas..dokonca ani na kavu alebo veceru, ked nezaplatim ja, ale to je mi fuk, kedze chcem ist ja..on ma nema zaco pozvat..ale i tak...mam 27 rokov a zamyslam sa nad tykmi vecami, ktore by mi v zivote nenapadli, ze sa nimi bude zaoberat...teda zaoberat mozno, kedze sme sa poznali uz davnejsie...ale to trapenie z Teba vyziera vsetku energiu. no nechame plynut cas i vsetko ostatne....ak by sme spolu aj zostali, viem, ze to bude na cely zivot-trapenie, nervy, stres, rozmyslanie,ci sa nahodou nieco nedeje zasa a to neviem, ci zvladnem ! nechame tomu cas :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #256 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Lenka moja,len sa ty netrap neobvinuj sama seba!:)...Ty nie si zodpovedna za jeho ciny,ty ho tam neposielas.Pomahas mu dostat sa ztoho,stoji ta to vela sil nervov,dala si uz do toho vela.;) Trva to unho dost dlho a tazko mu pomozes,ked on sam nema silnu volu a nechce stym prestat...Mozno bojuje a chce so sebou nieco urobit...len jednoducho mu to nejde...je to silnejsie ako on sam.!Ak chodi za terapeutom,tak by mozno suhlasil aj s ustavnou liecbou...:(
Je to mozno posledna cesta k tomu, aby sa spamatal a konecne ti nieco dokazal!Skuste to!!! Do nekonecna to takto ist nemoze,ste este mlady,nie ste az tak dlho spolu,potrebujete sa venovat aj niecomu inemu ako je toto.Ved sa mate radi,lubite sa :kiss:,len tato hnusna zavislost nici vsetko.
Budem rada ak znovu napises,ako to ide.Drzim ti palce!!!;)
U nas je zatial vsetko OK!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lenka
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #255 od lenka
Odpoveď od lenka na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
tak to som rada :))) vcera som sa rozpravala s jeho maminou, dlho sme tak dobre nepokecali :) rozpravali sme o jeho bojoch - trva to uz celych 12 rokov, dokonca ani ziadna frajerka nepomohla :O))) ked chcel, tak siel, no vtedy nebol az v takych dlhoch...to tento posledny rok sa spustil..vlastne co me spolu...zeby som bola na vine ja ??!! :laugh: hm....ale znie to zaujimavo ;) no, v prasiatku uz nie je nic - cigarety boli prednejsie B) no uvidime, kam dalej doskocime :woohoo:
som rada, ze sa drzite, potesilo ma to ! uz len kvoli Tebe ! :) hadam to nabralo ten spravny smer !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 10loli10
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #254 od 10loli10
Odpoveď od 10loli10 na tému Odp.:Potrebujem radu,pomoc
Ahoj Lenka:),zacal bojovat?...tak nech bojuje.!Ak mu ne tebe a na vasom vztahu naozaj zalezi,tak by to mal zvladnut...ak to ovsem chce.Tym,ze mu budes pomahat,vycitat mu a riesit veci sama,tym nic nedosiahnes.Treba ho nechat,nech si sam uvedomi a riesi,vsetko co urobil.Nemoze sa stale spoliehat na teba,aby si ty nieco riesila alebo platila jeho dlzoby.Raz sa spamatat musi,ved uz nie je maly!;)Musi byt silny,musi mat pevnu volu,aby to dokazal.!
Nechcem to prerieknut,ale u nas je zatial,vsetko v pohode...drzi sa!Asi sa uz spamatal a uvedomil si,ze by vela stratil,ak by stym neprestal.Nikde nechodi,co zarobi nosi domov,co uz davno bolo...,ja uz tiez nic neriesim,necham tomu volny pribeh,uvidim co bude dalaj,dokedy to vydrzi,...ale pevne dufam,ze sa uz k tomu nevrati!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top