Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

dlzka liecenia

  • ginera
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #123 od ginera
Odpoveď od ginera na tému Odp.:dlzka liecenia
ahoj majko nemáš zač- som veľmi rád a šťastný že si sa tak rozhodol. uvidíš že síce len dva týždne, ale aj tie ti mnoho dajú, ale ako píše katarína tých 7 týždnov doktori vedia prečo dávajú-no držím ti palce aby ti do konca života vydržali aj tie len dva týždne. zvládneš to!Luboš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Katarina
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #121 od Katarina
Odpoveď od Katarina na tému Odp.:dlzka liecenia
Ahoj Majko, je skvele, ze si sa tak rozhodol. Skus teda tie 2 tyzdne a potom uvidis. Avsak musim povedat, ze liecenie 7 tyzdnov urcite netrva len tak. Stanovili ho lekari urcite z nejakeho dovodu....ale uvidis, aj liecenie po dobu 2 tyzdnov je pokrok . Zelam Ti vela stastia !! Katarina

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • majo
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #120 od majo
Odpoveď od majo na tému Odp.:dlzka liecenia
diky za radu Lubos.
na liecenie sa chystam tak ci tak.som rozhodnuty,ale risknem to len na tie dva tyzdne.dufam ze aj to mi nieco da.neviem sice na com je postaveny system liecby,ale dva mesiace je vela.a po mojom poslednom vystrele budu vela aj tie dva tyzdne,ale pred piatimi rokmi ked som naposledy prehral viac penazi,som si slubil ze este raz a pojdem.tak idem aj ked aspon na tie dva tyzdne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ginera
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #117 od ginera
Odpoveď od ginera na tému Odp.:dlzka liecenia
majko ahoj volám sa ľuboš a ak ti môžem poradiť tak skús si to liečenie vybaviť na sedem týždnov. inak ťa to nemusí stáť len prácu ale omnoho viac-a to mi ver že viem o čom píšeš. ja som tak váhal 11 rokov a neišiel som do dnešného dňa čo banujem. teraz sa síce držím a vôbec ma neláka ísť hrať, pretože mám doma úplne prísny režim a super priateľku ktorá mi pomáha avšak viem že to liečenie ti len prospeje. nepremárni šancu pokiaľ si v tom aj ked len na začiatku-potom to naberá obludné rozmery.Rozhodni sa správne, viem že je to ťažké pretože ani ja som si nemohol dovoliť odísť z práce na 7 týždnov(pracujem v štátnej správe a tiež to tam netolerujú)avšak život máš len jeden...neprehraj si ho. už viac ani deň.nestojí to za to

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • majko
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #116 od majko
Odpoveď od majko na tému Odp.:dlzka liecenia
problem je v tom so ze som zivnostnik a pracujem vlastne ako normalny zamestnanec.akurat ze ma sef moze hocikedy vyhodit.a pre taketo zavislosti on pochopenie nema.mam moznost 2tyzdnov dovolenky.a to je jedina moja moznost dostat sa na liecenie.len neviem ci 2 tyzdne stacia.nechodim hrat automaty pravidelne a dennodenne ale ked sa k tomu dostanem tak potom idem do extremov.co s tym?ma zmysel ist aspon na tie 2 tyzdne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Katarina
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #115 od Katarina
Odpoveď od Katarina na tému Odp.:dlzka liecenia
Ahoj Majko. preco mas iba 2 tyzdne ? skus sa dajako dohodnut v praci...zobrat si neplatene volno po dobu 7 tyzdnov...potom by sa to dalo...alebo dohodnut sa so svojim lekarom. Je to vlastne druh PN - liecenie...aby si nemal problemy, ze nie si v praci....robi Ti problem sef ?! Katarina

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • majko
  • Autor témy
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #114 od majko
dlzka liecenia bolo vytvorené majko
caute.som gambler,dal som si ziadost na liecenie,ale trva to vraj8 tyzdnov.ja mam na to iba 2tyzdne.inac pridem o pracu a tym padom budem mat o problem viac.viete mi poradit co s tym?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.222 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top