Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Výzva pre gamblerov

  • admin1
Viac
pred 11 rokmi 8 mesiacmi - pred 11 rokmi 8 mesiacmi #1746 od admin1
Odpoveď od admin1 na tému Dušan Orolín vzdal svoj boj
Ahojte všetci.Chcem len napísať krátku správu,smutnú o jednom z nás.Bohužiaľ v nedeľu vzdal boj s touto chorobou Dušan Orolín.

Informáciu poskytol: Števo

RIP Dušan!!!

Posledný krát upravené:pred 11 rokmi 8 mesiacmi admin1
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: adik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusan
  • dusan-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 11 mesiacmi #196 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
trafil (la) si touplne presne neviem preco sa vzdy vraciam do tohto marneho kopania si hrobu ale po dlhych rokoch to ozaj nechcem a to vdaka comu este ani sam neviem ale je to pekny pocit dakujem za podporu a skvele video Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusan
  • dusan-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 11 mesiacmi #195 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
ja viem pan poruban cital som aj vase knihy su dobre napisane jednoducho priamo vecne a pravdivo vdaka za podporu dokonca sa aj 1 2 do roka stretavame vyrocne a bezne kluby mam na mysli aj zajtra idem na klub dari sa mi kazdy 2 tyzden

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusan
  • dusan-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 11 mesiacmi #194 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
bol som v bystrici na lieceni nie raz len to bolo a dufam uz nieje otom ze som nechcel a vzdy som skusal a nevzdaval sa toho pocitu chciet hrat a pokusat sam seba a bohuzial aj svoju rodinu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Porubän Dušan
pred 15 rokmi 3 dňami #192 od Porubän Dušan
Odpoveď od Porubän Dušan na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
ja s ňou nebojujem ja ju ignorujem ale s rešpektom.už takmer 5 rokov za pomoci syna
manželky a priateľov s ban. Bystrice

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Blcha
  • Blcha-ov Avatar
Viac
pred 15 rokmi 4 dňami #190 od Blcha
Odpoveď od Blcha na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
Ahoj Dušan skúsil si si ísť na prednú horu tam ti pomôžu uvidíś.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Live4love
pred 15 rokmi 1 týždňom - pred 11 rokmi 8 mesiacmi #181 od Live4love
Odpoveď od Live4love na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
Dušan,

myslím, že by bolo dobré zájsť na klub, prípadne si nájsť nejakého psychológa. Opakované hranie, pokúšanie osudu a v podstate trvalá snaha "kopať svoj hrob" býva niekedy zakorenená kdesi hlbšie v nás. Neviem aké si mal detstvo, neviem, čo ťa trápi, ani to, aká je miera tvojej schopnosti pokoriť sa a uznať, že gambling je tvoj nepriateľ a vojnu s ním vyhráš len vtedy, ak do nej nevstúpiš. Automaty, ani ruleta ťa nebudú chytať za ruky a nútiť hrať. Ako vraví motto stránky "Nehraj a vyhraj život..." Nájdi si inú radosť v živote, a ak ju nemáš a trápia ťa depresie tak sa nehanbi a zájdi za odborníkom. Niekedy je naozaj ťažké len nehrať. Život v abstinencii nie je sám o sebe ľahký. Dohodni si tam nejaké terapie, povedz mu čo ťa kvári...Alebo aspoň častejšie vylej svoju dušu tu na nehraj.sk.

Posledný krát upravené:pred 11 rokmi 8 mesiacmi admin1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusan
  • dusan-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 1 týždňom #180 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
dakujem za podporu dnes som po asi 7 rokoch a dalsej recidive 2 dni od kedy nehram od tej poslednej velkej v decembri som si nahovaral ze ked si budem davat ibakeno budem to mat pod kontrolou ale stacilo mat doma peniaze volno tyzden v praci rano som siel do obchodu a ze si dam este keno a uvidel som tam automat a uz to islo nebranil som sa poddal som sa ze to mozem ja lebo velmi dobre viem ze nesmiem nic no ja som sa sice snazil abstinovat no z naivnym positom ze keno je nic

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Slavo smižany
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #97 od Slavo smižany
Odpoveď od Slavo smižany na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
AHOJ Dušan.
Neviem ako chceš s tou chorobou bojovať, keď chodiš stale do tych podnikou kde su automaty.
Ja som to po liečeni vyriešil jednoducho zmenil som uplne prostredie kde sa stretavam s kamaratmy, ktorý su ozajstny kamarati a chcu my pomôcť, zrušil učet na b-wine a keď mam chuť si niečo podať alebo zatipovať tak sa idem prejsť do prirody prebehnem sa a lebo sa venujem deťom.
Z mojej stranky TI môžem povedať, že to zabera a som rad ak môžem dať radu aj inym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ginera
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #93 od ginera
Odpoveď od ginera na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
ahoj dušan ty sa nesmieš vzdať a bojuj stým- ved je to neživá vec ktorá ti už tolko toho zobrala. viem že je to ťažké, ale musíš to zvládnuť. a presne nájdi si koníčky a záluby. hlavne nemysli na tie imaginárne a falošné výhry z automatov-proste sa niečím zamestnaj- daj si radšej studenú sprchu, 40 drepov,klikov ale nechod tam kde vieš že je riziko privelké a ty ho nezvládneš. držím ti palce a bojuj hlavne kvôli sebe aby si spoznal krásy života nie len smútok samotu, bolesť a stresy kde zohnať peniaze bud na hru alebo na vrátenie priateľom, ktorým si dlžný. ver že život bez automatov je omnoho krajší. ja som tiež 12 rokov aktívne hral. zvládneš to.držím palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Live4Love
pred 15 rokmi 1 mesiacom #92 od Live4Love
Odpoveď od Live4Love na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
Ahoj Dušan,

a čo to prosím Ťa znamená, že neúspešne bojuješ? Zmieril si sa s tým, že si gambler? Stále pokúšaš, či nevyhráš prehraté späť? Zarábaš toľko, že si to môžeš dovoliť? Nestratil si ešte dosť? Pamätaj, že najlepší spôsob, ako vyhrať vojnu so strojom, je nevstúpiť na jeho bitevné územie a nezodvihnúť hodenú rukavicu, aj keby núkal zadarmo 100.000. Takže opakujem - nájdi si zmysel života, navštevuj kluby a začni sa aspoň sčasti venovať aj pomoci druhým ľuďom (nájdi si nejaký prjekt, ktorý by stál za to...) Prestaneš potom svet vnímať len ako konzument a staneš sa jeho spolutvorcom.

Čo tak napríklad častejšie sa zapájať svojimi príspevkami do tohto fóra, prípadne napísať viac o dlhoročnom boji? Ako vlastne pokračuješ na svojej ceste? A aký je tvoj príbeh? Čím všetkým si prešiel. Držím Ti zo srdca palce.

P.S. Žiješ len raz!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hrusho
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42 od hrusho
Odpoveď od hrusho na tému Odp.:Výzva pre gamblerov
To sme tu už dvaja,až na to že ja s tým bojujem už 12 rokov,aj keď neviem či naozaj bojujem.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusan
  • dusan-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 4 mesiacmi #4 od dusan
Výzva pre gamblerov bolo vytvorené dusan
Tak som tu a cakam ze ti co si prezeraju tuto stranku sa postavia tejto chorobe ktora nezmizne, je navzdy vo mne a branim sa jej neuspesne uz 7 rokov, odkedy som stratil seba a pocity obycajnej radosti z malickosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top