Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Úvahy o živote

  • dusiander2
  • Autor témy
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #3592 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Úvahy o živote
Simone , si si istá ,že na tomto portály si na správnej adrese a ľudia riešiaci si svoje životné traumy a existenčné problémy vzniklé zo závislosti majú čas a hlavne peniaze na tvoje tenisky???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Simone
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #3587 od Simone
Odpoveď od Simone na tému Úvahy o živote
Ďakujeme vám za zdieľanie.

Takemore Tenisky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
  • Autor témy
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #1965 od dusiander2
Úvahy o živote bolo vytvorené dusiander2
Tak,toto tu ešte nebolo!

Politika,ako nástroj na myslenie ľudí ,ktorí podľahli chorobe a sú na hranici bytia a nebytia . Othon,lepšiu skupinu populácie na debatu o ďalšom smerovaní ľudstva ako takého si si už ani vybrať nemohol. To chceš tuna skutočne diskutovať o ľudských hodnotách ,principoch a pohlade na činnosť veľkých v tomto svete,alebo si si jednoducho len tak zmyslel že aj nás bude zaujímať tvoj pohľad na súčasné dianie vo svete a hodil si tu tento blog s ktorým si sa asi stotožnil? Nuž ja si myslím že si tu na zlej adrese a medzi ľuďmi ktorí stratené hodnoty hľadajú a snažia sa do ,,zivota'' vrátiť a to aj za pomoci tohto portálu . A tychto ľudí iste dnes a momentalne nezaujíma pohľad blogera,alebo tvoj, na dianie vo svete ,ale predovšetkým to ako prežijú deň za dňom so svojou chorobou a následkami ,ktoré z nej vzišli. Možná že sa mýlim a hovorím aj za takých ,ktorích tvoj príspevok zaujal a dajú ti za pravdu,to ukáže diskusia, ale ja trvám na tom ,že si tuna oslovil nesprávnu skupinu ľudí,ktorí majú diametralne odlišné problémy než ich máš momentalne ty! Prajem ti pekný a slnečný deň a možná že pridám aj môj osobný názor a postoj k danému blogu-článku....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top