Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

O mne

  • charlie
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43 od charlie
Odpoveď od charlie na tému Dobrý začiatok...
Ahoj arnold - Jano,
asi ešte nie si až taká troska, ako píšeš, keďže si ešte schopný takejto sebakritiky a dokonca si si našiel toto fórum. Podľa mňa je to dobrý začiatok. V čínštine vraj znak pre katastrofu znamená aj bod obratu. Držím palce, aby rok 2009 bol pre Teba takýmto obratom. Roky na to máš, rozum tiež... Čo Ti vlastne bráni v tom, aby si zašiel napríklad do Bystrice na klub? A ako sa vlastne máš? Ako pokračuje Tvoj príbeh?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • arnold
  • Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 3 mesiacmi #10 od arnold
O mne bolo vytvorené arnold
Vcera som sa tu zaregistroval.Bol som hrat a samozrejme asi viete ako to dopadlo.Cely cas som si myslel,ze problem z hranim dokazem zvladnut. Mam 32 a nikdy som si nepripustal,ze moj zivot bude take peklo ako prezivam teraz. Nech sa na to pozriem z ktorej kolvek strany,moj cely zivot je len o tom,ako peniaze pouzit na hranie. Ked som mal 17 bol som aj na lieceni,no len na kratku dobu,pretoze mama sa hanbila ludi v dedine,ze kde som a tak ma zobrala domov. Ak by som mal pisat,co vsetko som ohladom hazardu prezil,tak by to bol asi roman. No asi kazdy,kto ma tento problem dlhsie by o nom mohol napisat knihu. Ja ani neviem,aky je vlastne normalny zivot. Ked som bol este dieta,tak asi vtedy ten zivot normalny bol. Neviem preco nedokazem v sebe najst silu,aby som to skoncil. Kazda vec do ktorej som sa v zivote pustil stroskotala na hazarde-VZDY. Je to smiesne ako mi zivot unika pomedzi prsty a ja si to nedokazem uvedomit. Toto je moj prva vypoved. Je taka vseobecna,no nazaciatok ani neviem,co vlastne vsetko by som chcel napisat. Nicim sa a pomaly,ale isto sa zo mna stava ludska troska. A zivot plynie. Jano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.048 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top