Podavanie

• Lemog
  • Lemog-ov Avatar
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Viac
pred 5 hodinami 26 minútami #4156 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Podavanie
Ahoj dontao,

prvni dulezity krok mas za sebou a to, ze jsi se rozhodl stat se abstinujicim gamblerem. Gamblerem uz budes porad,...je jen na kazdem zda chce byti aktivnim nebo abstinujicim.. Pokud ctes fora nebo odborne knihy o gamblerstvi ( volne dostupna je napr. "uz jsem prohral dost" od Karla Nešpora), vis, ze musis na sobe zapracovat , ucinit opatreni a pripravit se na craving. Jak jde sezeni s terapeuty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• dontao
  • Autor témy
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Viac
pred 2 dňami 8 hodinami #4155 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Dnes 12 den

• dontao
  • Autor témy
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Viac
pred 5 dňami 13 hodinami #4154 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Dnes 8 den

• dontao
  • Autor témy
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Viac
pred 1 týždňom 6 dňami #4153 od dontao
Podavanie bolo vytvorené dontao
Zdravim vsetkych dnes zacinam novy zivot bo to da uz takto neda zit len prezivam z tyzdna na tyzden . Robim v anglicku som tu dlho a podavam 10 r zapasy a som na 0 aj ked boli 3-4 tisicove vyhry v librach stale skoncim nanule. Nemam chut potom na nic ani robit sa mi nechce bo mam stresy depky... strasna pliaga ale uz som sa rizhodol aj ked budem nato sam prestavam koncim zo vsetkym . Vela citam tu aj na diktorka cz aj gamblers anonymous idem sa dat odhlasit z obchodou dat zakaz vstupu a napojim sa na odbornu pomoc sedenia z terapeutmy cognetive behaviour, bolo dost prehratych noci peniazi pocitsm 40000£ za 10 r na ucte mam 0 ale mam chut zit zacat znovu ucit sa pokoru byt spokojny s tym co mam .... den 1 sa zacina tak jak Lemog to zvladol tak skusim aj ja !!

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd
Scroll to top