Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Bez léčení - úspěšně abstinuji

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4172 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
26 den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4171 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
25 dnes..docital som sa ze gambler maju nizku hladinu serotinu tak som si objednal tabletky s doplnkom 300mg denne plus s combinaciou vitamin b 6-7 zaujimave..pisem si diar poznamky z webu vyhladavam len pre zaujimavost pre ostatnych na gambler anonymous su dobre clanky vola sa to LITERATURE a tam je vsetko o gambling prvych 90 dni 12 krokou co gambling obnasa ako sa zmierit s minulostou a stratami a sustredit sa na pritomnost aby minolost nezasahovala do abstinencie myslienky pocity co som mohol mat ake prilezitosti si prepasol kolko si prehral atd...citam aj knihu teraz jednu a mam uz aj druhu a dalsia je objednana uz,,snazim sa minimalizovat peniaze na minimum ani nechcem iba potrebne veci strava benzin splatky vsetko hned den predtym si napisem na papier den pred vyplatou a hned rano posplacam vsetko a nechavam si min 50 na nakup a od januara idem setrit posielat na ucet na SK kde nemm kartu pristup online ucet mam uz otvoreny bez karty bez onine a mozem az po roku vybrat ..tak som si dal ciel prvy rok minimalizovat peniaze na minimum davit prec od seba bo tie prve dni su najhorsie ,,,mam 40 r inac v anglicku som 10 rokou hraval som 10 rokou zapasy hlavne podavanie..v minulosti som mal problem ked som mal 16-17 s automtmy bol som natom zle asi ako kazdy zavisly vsetko som prehraval cele vyplaty pozicky dlhy karty banky ,cetelem quatro veci na splatky lupeze,vykradacky nakoniec som sa dostal na 3 r do vazenia co mi pomohlo na automaty zabudnut,,nehram uz roky automaty mam k nim velky respect a aj ked som podaval tak som ani tym smerom nepozeral a zdaleka sa vyhybal bo vtedy jak ja som hral boly korunove -2 sazky a som bol na dne s placom domou som chodil z nervami a teraz su 100x horsie 20 -50 £ stavky 300 libier za 20 min clovek prehra aj skor ..poznam vela ludi slovakou co hraju automaty tu v uk nonstop beru zenam peniaze od seba od detoch a su na dne ,,ja som si to prezil nikdy vic ..hoci som lahko ovplyvnitelni kamarat mi raz ukazal podavanie online v 2008 a odvtedy som hral a prehral odhadujem 50000 libier legalne aj nelegalne !!!! noci hrania bez spania na druhy den nervy ,potom sa mi nechce robit ,naco mam robit ked vsetko prehram skoro v knihe som sa docital ze som bol v stave TWILIGHT zona ze som bl transported v case hrania podavania ten moment transportet do sveta fantazie-twilight zone- ze kde je jedno ci je najom nezaplateny ucty nezaplatene poistky auto neopravene ,ze promocia v praci neni k dosahu atadatd..zaujimave no kniha mi otvara viac oci ohladom gambling..a ze su 3 fazy hrania Prva vyhravacia druha prehravacia a treia uz hranie zo zufalstva kde uz su pozicky dlhy prefinancovani hypoteky a uz sa potapas na dno ,,,,zatial tolko---vesele vianoce vsetkym

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4170 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dnes 24 den ..dik peter stastne a vesele vianoce prajem vsetkym peter,lemog ,dusiander ---ked este zije --dlho tu nebol a vsetkym ostatnym ktory bojuju s hazardom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4169 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj Dontao gratulujem. Ak vydržíš prvých 50 dní si na najlepšej ceste. Prajem vám všetkým pekne šťastné a veselé vianočné sviatky bez hazardu a strávené v rodinnom kruhu. Lemog,dusiander, Števo,ostatní dúfam že ste ok a budeme radi keď sa ozvete

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4168 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dnes 22 den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4167 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
2o den cisty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4166 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
19 den citam vhladavam som naplno vtom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 3 mesiacmi #4165 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
18 den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 4 mesiacmi #4164 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
diky lemog j tebe mas u mna respect ze si to zvladol sam ,peter ide tiez super a ja budem dalsi :)..dnes 17 den cisty,,prajem ti tiez pekne vianoce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 4 mesiacmi #4163 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj vsem,
koukám na Slovensku uz asi zakazali komplet hazard, nikdo sem nechodi, vsichni abstinuji :-)....a ted vazne.
Peter, blizi se vanoce, tak si ty prvni abstinencni pekne uzij a navic s krasnym - vice nez pulrocnim cislem.
dontao - tobe taky pekne vanoce. Soustred se na sebe, raduj se z malickosti. Bud dalsim abstinentem.
U me vse ok, dny nepocitam craving zadny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 4 mesiacmi #4162 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
16 den bez gambling .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 4 mesiacmi #4161 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
super peter drzim palce ja zacinam odznova dnes 13 den bez hazardu ,mam objednane terapie zablokoval som sa online v celom uk zablokovany som selfexcluded zo vsetkych obchodou v meste a citam knihy ako prekonat gambing od ludi co boli gamblarmi a zvladli tom ,,som natom dobre vela citm pisem si diar trvalo mi kym som sa rozbehol a pochopil ze treba vela preto robit ...kazdy inac podla povahy a vole ale tak snad uz duffam ze som vtom naplno ze mi to vyjde ,,potom sa ozvem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 4 mesiacmi #4160 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahojte tak dnes myslím 203 deň bez hazardu. Vidím že sem už nik nechodí možno sa niekto prida

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 7 mesiacmi #4152 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj Peter, ahoj vsem.

Já tady sem tam nakouknu a vidím, ze Peter je na tom podobne jako ja pred 3 roky. Sam bojovnik pekne den za dnem, samolecbou a studovanim sve nemoci. Me tehdy hodne pomohlo cteni , ziskaval jsem informace o zavislosti a stanovil si pravidla s presvedcenim, ze pokud je dodrzim - je samolecba mozna. Dnes - po 3 letech abstinence muzu rict, ze to co se v obdobi hrani zdalo nemozne - je za urcitych podminek realne uskutecnitelne. Craving postupem casu zcela zmizel, dnes nemam ani pomysleni na hru. Na tomto foru se doporucuje jako jedina moznost hospitalizace v PL. Ani pobyt v psychiatricke lecebne ovsem neni zarukou , ze gambler uz nikdy nebude hrat. Je sposta faktoru, ktere se musi skloubit pro uspesnou abstinenci, je to jen na samotnem gamblerovi jak ke sve nemoci pristoupi a zda chce byti aktivnim nebo abstinujicim gamblerem.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: dontao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 7 mesiacmi #4151 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Tak dnes 108 deň bez hazardu. Lemog,Dusiander,Števo,nikto sem už nechodíte? Ako sa vám darí?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top