Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Bez léčení - úspěšně abstinuji

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3782 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
PeterBe, zacal jsem tady na forum asi pred pul rokem, zacal jsem psat v tomto vlakne nehraj.sk/forum/6-moj-pribeh-ake-to-je/8...cenia.html?start=225

byly to me zacatky tady a pokusil jsem se zodpovedet dusianderovy otazky a taky si vzit z jeho odpovedi to, co me oslovilo

Procti si to tam, mely by tam byt zakladni veci, je to pul roku, dale se posouvam a neustale pracuji na osobnim rozvoji,

Nekdo by se mohl s usklebkem pozastavit nad tvymi 15 dny....vsichni abstinujici zacinali od prvniho dne. Je velmi dulezite priznat a uvedomit si problem - nemoc a prijmout, ze to je velmi tezky protivnik, ktery se jen tak lehce nevzda sveho zradla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3781 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Tak ja som dnes 15 den bez hrania. Som rád ale nejak to neprecenujem vydržal som už aj dlhšie.
Lemog nemohol by si sem hodit trochu viac info o sposobe ako si prestal hrat, o pocitoch aprežívaní v začiatku, čo si robil na začiatku, čo si do svojho živita pridal, čo si naopak vylúčil? Alebo nájdem vlákno kde by si to mal popísané?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3780 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj všem: dnes 379. den bez gamblu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3779 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
jablko
na dne si uz asi dlho a nevies co mas robit je este niekto kto ti je ochotny pomoct ak je taaky niekto tak ho oslov a povedz mu co mas za problem. Necakaj ze teraz vsetci budu okolo teba skakat lebo mas problem ani ty si nikoho nepocuval ked ti radili aked nepochodili dali ruky od teba prec. Take rychle to zas nebude navstiv psychiatra uz zajtra ale nie sam s tym niekym kto ti je este ochotny pomoct a tam povedz svoj problem ze si gambler ktory vsetko prehral a dokonca mozno mas aj dlzoby a s toho mas teraz depku a si na dne a nevies ako dalej. Nechod k psychiatrovy sam nemas triezve myslenie je zastrete tvojou zavislostou. A co bolo vcera ked si na dne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3778 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
jablko,


nejsi ve stavu, kdy bys byl schopen to zvladat sam. Zacni si dnes vyhledavat psychology, psychiatry a lecebny v okoli tveho bydliste, .............pak tady behem dne napis co jsi zjistil a kam jsi se na zitra objednal. Odloz vse vcetne prace a zitrek venuj sobe a zachrane sveho zivota. Pokud neudelas aspon tuto malickost , nesjsem schopen ti poradit.
Pust se do toho je do investice do tve budoucnosti.
V opacnem pripade budes dale sazet a tady narikat jak je svet nespravedlivy.
Uvedom si, ze nikdo jiny nez ty sam s tim nic nenadela.
Tady zadne vymluvy proc nejde to nebo ono, neobstoji, chces-li normalne zit, podrid vse tomu abys zitra navstivil odbornika na zavislosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ++jablko++
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3777 od ++jablko++
Odpoveď od ++jablko++ na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj


Po včerajšku som na dne a neviem čo ďalej. Čo mám začať robiť aby sa to každý deň neopakovalo ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3776 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj všem: dnes 378. den bez gamblu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3775 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
jablko,


ceka te dlouha cesta na konci ktere muze byt znovunabyta svoboda. Taky jsem hral pres 20 let, a ve fazi tezkeho gamblerstvi jiz vubec nejde o penize, a uz vubec nepremyslej nad tim, ze bys prohrane penize nejakou velkou vyhrou vyhral zpatky. To proste neni mozne, tak jako neexistuje tzv. kontrolovane hrani, zavisly gambler nedokaze kontrolovane hrat. Velka vyhra je to nejhorsi, co gamblera muze potkat - roztoci gambleni nevidanych rozmeru a zavislost si lebedi, jak te ma pod kontrolou.
Samozrejme ze psycholog. navsteva klubu AG, lecebna , jsou logicke kroky, ktere bys mel zvazit.
Jsi schopen a ochoten v tuto chvili vse podridit leceni sve nemoci?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ++jablko++
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3774 od ++jablko++
Odpoveď od ++jablko++ na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj,

mám 40 rokov a som sám , tipujem zhruba 25 rokov a nič nemám . Toto je môj prvý pokus niečo robiť s tipovanim .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3773 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj jablko,

bylo by dobre se v aspon v kratkosti predstavit, popsat svoji situaci vcetne rodinnych pomeru, jestli jsi jiz navstivil napr. psychologa apod. Gamblerstvi je velmi silna a zakerna zavislost a jako k takto silnemu souperi k ni musis pristoupit, pokud chces pomyslet na uspech , coz je dozivotni abstinence.
Ani lecebny ani forum ani psycholog ti nepomuze, pokud se proti sve nemoci nepostavis zprima s jasnou vizi, kam chces dale v zivote smerovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ++jablko++
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3772 od ++jablko++
Odpoveď od ++jablko++ na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahojte všetkým.

Mám problém s tipovanim a chcem s tým raz a navždy skončiť . Som pomaly v koncoch ,nikto mi už neverí a ani už nechce pomôcť. Pomôže mi tu niekto?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3771 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj všem: dnes 377. den bez gamblu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #3770 od Lemog
Ahoj všem: dnes 376. den bez gamblu


Zakladam toto vlakno s umyslem podelit se o sve zkusenosti s postupy při samolecbe.
Vseobecne se doporucuje pro léčbu gamblerstvi hospitalizace v psychiatricke lecebne, ja proti tomu nic nemam jen chci dat nadeji tem, kteří si mysli stejne jako ja, ze i bez lecby je mozne dostat se ze zavislosti a nastartovat uspesnou dozivotni abstinenci. Musim zdůraznit, ze abstinence nespadne nikomu jen tak sama od sebe do klina, samoléčba vyžaduje nekompromisni a bezpodminecne dodrzovani stanovenych pravidel, neustálého sebevzdelavani v oblasti problematiky.
V lecebne vas odbornici na tuto problematiku seznami se vsemi dostupnými informacemi a postupy, jak abstinovat.
Kdo se chce pokusit sam, musí pocitat s tim, ze bude muset vyvinout nadmernou davku iniciativy k samolecbe sve nemoci.
Hazard ma spoustu odvetvi, mym osudovym omylem byla ruleta - v tomto mohu detailne popisovat jak jsem se stal zavislym. Automaty, sazky, karty apod jsem nehral. Princip je ovšem stejny - všichni gambleri to prozivaji podobne at je jedna o cokoliv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top