Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som dalši ..

  • dusiander2
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #3988 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Tom,

navštívil si už psychológa ,alebo to zase nechávaš na seba samého a na tvoju ne-schopnosť a silu viery že to tentokrát zvládneš??? Prečo si opäť zvolil princíp -systém -spôsob ,ktorý ťa sklamal a chceš s ním dosiahnuť cieľ bez toho aby si si konečne uvedomil čo všetko musíš ne-robiť na ceste k nemu??? Recidiva ako súčasť každej liečby závislosti ťa obrala o ďalší kus zdravia a samozrejme aj o nemalé financie ,ale skús mi povedať čo tí dala a aké konzekvencie si z nej vyvodil! Od čoho si sa teraz odrazil a čo je vlastne tvojím gro a mottom pri kráčani po ceste k trvalej abstinencii???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Tom
  • Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #3987 od Tom
Odpoveď od Tom na tému Som dalši ..
Pozerám sa na svoju tému Po 1 roku a 7mich mesiacoch a pýtam sa sám seba či som niečo viac nemohol spraviť vtedy no neuvedomoval som si očom všetkom závislosť na herných automatoch je treba mať uplne otvorenú mysel a mysliet do predu na tuto chorobu a byt pripravený na všetko byt si toho vedomý taktiež aj mne ako mnohým prišla recidíva ?prečo? lebo so zanedbal veci nemyslel čo to sposobuje,ktosi uvedomý znová veci ked začne hrat aj po dlhej dobe je na pol ceste pripravený na život bez hzardu recidíva my bola obrovkým ponaučením aby som myslel na veci dopredu než sa stanú pololožila ma na dno len zo svojimi myšlienkami ničím iným v tom istom kolobehu som si vedomý toho že kto raz už hral a vyhral,vtedy sa už vyhrať nedá chete viac viac a zastavý vás až dno pri recidíve som zabudol na všetko čo som slúbil sebe a ludom okolo žiť som už tak nechcel, vstave triezvej mysle som poprosil každú jednu krupierku alebo ako ich mam nazvat Nech ma nepúštajú a ani neotvaraju mi,kým neprišla posledná herna v ktorej som mohol byt kde som to nepovedal,pametám si velmi na ten deň peniaze som síce vzhral ale pri ich výplate som prosil nech mi už neotvoria odpoved prisla že prečo? Je to to najvetšie zlo ake kto kedy vytvoril.Najradšej by som bol keby všetky herne zatvorili lebo keby niet herný neni kde hrat.Mne tento postup pomohol som mudrejši vtychto veciach vela času prejde kým svoj život po fin.stranke napravým ale bude to kvalitný život bez klamstiev, kolobehu bez penazi ,sfajčených nespočetne vela cigariet v herni a ostatnych problemoch čo obnaša gamblerstvo prajem všetkým vela štastia v ich abstinencii do noveho roku.tomáš
Budem vás navštevovať častejšie a chcem navštívit nejaké stretnutie vás ak by bol niekto ochotný napíšte spravu a zavolám odpíšem kedy bývaju stretnutia lebo rozhovor je najviac zo všetkého Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2797 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
Andrej
pises ze sa drzis to je fajn ale tvoja mysel stale pracuje a zamesnavas si ju ako pokracovat vo svojom tipovani tak aby ta to neohrozilo. Toto je chorobne myslenie a skor ci neskor ta to dobehne. A take uvazovanie ze sa to da nad tym neuvazuj bud chces abstinovat alebo zotrvavat v zavislosti ktoru si vo svojej mysli zivis a hladas ako sa to da.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2795 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Andrej,

zdanie klame a tvoj sebaklam spočíva v tom,že ty si mysliš že sa ti darí dobré a si ,,čistý'',ale tvoje myslenie a správanie mi jasne hovorí ,že si len vo fáze ,,pasívneho tipovania'' a nie na ceste k trvalej abstinencii!!! Ešte vždy si toho málo pochopil o sile závislosti a tvoja neschopnosť odvraciať nanutene myšlienky pod silou zavislosti mi dávajú jasne za pravdu! Andrej k trvalej abstinenciji sa možeš ,,dopracovať'' jedine aj tak,že budeš robiť veci ktoré robiť nechceš a nie len tie ktoré chceš......!!! Pestuj a posiluj vôľu a ctižiadostivosť a neiracjonalizuj po nociach v imaginacii ,ale tvrdo pracuj na fixnej idee ktorá ti zmení život!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Andrej44
  • Andrej44-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi - pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2794 od Andrej44
Odpoveď od Andrej44 na tému Som dalši ..
Zatial sa drzim vcelkom dobre, akurát som sa zamyslel nad tým, či by som mohol znova tipovť. Lebo keď si to tak zhrniem, tak ak z každej výplaty odložím 280 EUR (Pri 500 eurovej výplate čo môže človek usetrit? ), tak na to, aby som mohol sám bývať, budem potrebovať asi 30000 eur na kúpenie pozemku a postavenie , resp, kúpenie mensieho domu. Za kolko mesiacov zarobím na svoj dom?
30000/280=107 mesiacov. Koľko je to rokov? 107/12= 8,91 - čiže takmer 9 rokov, teda ako približne 40 ročný by som mohol mať dom aj s najmenším pozemkom, aký povoľujú územné plány obcí. Je to pre mňa veľmi dlhá doba. Potreboval by som zarábať viac peňazí, alebo sa obmedziť len na základné potraviny na 5 rokov - a to nechcem. Neviem, čo mám robiť, chcem bývať sám, neplatiť nájom a nechcem byť na bytovke. Neviem, či tak dlho vydržím, ale rozmýšľam o tom, že by som začal tipovať aspoň za za 50 centov každý týždeň v piatok, tak, ako to robí jeden dedko a možno sa mi podarí vyhrať aspoň 15000 EUR. Je to malá pravdepodobnosť, ale MOŽNO by sa aj podarilo. Ale ako som sa aj pozrel teraz na internet a stávky na Niké, tak som si pozrel aj ponuku, ale ako keby mi to nič nehovorilo, že by som si to mal podať, lebo sa mi to zdalo nelogické a každú chvíľu je tam nejaké prekvapenie. Nelogické preto, lebo si teraz viac uvedomujem to riziko náhody. Netipujem 17. deň a som rád, ale na druhú stranu prichádzam o možnosť, ako dosiahnuť skoršie naplnenie môjho sna, že by som chcel bývať sám a konečne sa niečomu venovať. Chcel by som sa inak venovať psychológii trochu ako záľube a možno aj pomáhať ľuďom a aj iným veciam.
Ale o tom som tu tuším písal, že namiesto tipovania zase viac jem sladké a na to zase míňam peniaze. Mal by som sa vyliečiť aj zo závislosti na sladkom a tých 50 CENTOV RAz V PIATOK ZA TÝŽDEŇ by ma nemuselo zabiť tak, ako písal ten Čech. Ale zatiaľ to moc nemusím.
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 2 mesiacmi Andrej44 Dôvod: pridanie slov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2793 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2786 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
Andrej
Ako sa drzis vo svojom predsavzati

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2779 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

ako by som len mohol rozumieť ,keď na to tu mám teba! A čomu ešte rozumieš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2778 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
moja mysel je v pohode ale ty si tomu neporozumel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2777 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

nuž už aj pokročila hodina sa podpisuje na tvojom stave mysle ,ale nič si z toho nerob ja som trpezlivý a hlavne ti moc dobré rozumiem !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2776 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
to je to co som pisal a z coho si si ty robil srandicky a nepochopil si lebo vsetko sa nastudovat neda. To co som pisal neni ziadne vyskakovamie chvalenie alebo nieco podobne je to povzbudenie pre ludi ktory pridu na tieto stranky a budu hladat pomoc. Da sa zit cisto a uplne v pohode

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2775 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

napíš mi tu jednu otázku na ktorú si nedostal odpoveď? Strašne ti prajem aby sa ti v živote podarílo dosiahnuť takú spokojnosť a toľko spokojnosti ako mne ! Nuž a podľa toho čo tu celú dobu vystrajaš by som na tvojom mieste nekrical HOP ,lebo ešte si nepreskocil.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2774 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
Dik rozosmial si ma celkom dobre som sa pobavil presne to o com sme si tu pisali ked nechces odpovedat pouzijes utok a obvinis toho druheho s tebou ozaj dialog nevedie k nicomu na co ma upozornili viaceri. Ja som nerecidivoval abstinujem 5 rokov a som spokojny ze sa moj zivot zmenil. To ako je to s tebou daj si na to odpoved sam a ak mas problem tak si ho ries kym nebude neskoro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2773 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

to je PRAVDA pretože si to povedal ty? Ak by som mal potrebu niečo skrývať tak tu niesom už skoro päť rokov,ale ty si akosi záhadné vyliezol až teraz z ulity závislosti hrajúci sa zrazu na odborníka a profesionala ,žeby......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2772 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiader
pokladas sa za abstinujucieho a spravas sa ako zavisly co skrývaš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top